Styrelse

Poul-Erik, Claes, Klaus-Dieter, Christian och Helena. Monika och Lotte saknas på fotot. Foto: Ida Svensson, Nyheterna

Om du har frågor, synpunkter eller tips på filmer till kommande terminer så är du varmt välkommen att kontakta oss i styrelsen! Styrelsen träffas några gånger per år för att välja filmer till programmet, åka på filmfestivaler mm. Är du intresserad av att engagera dig i styrelsen så ta gärna kontakt med oss. Styrelsen håller årsmöte i samband med vårterminens sista film.

 

Ordförande Helena Flohr

helena@filmstudio.nu

076-942 02 56

Kassör Klaus-Dieter Flohr

klaus-dieter@filmstudio.nu

070-982 36 47

Ledamot Poul-Erik Nielsen

poul-erik@filmstudio.nu

070-691 91 76

 

Ledamot Claes Zachrison

claes@filmstudio.nu

072-587 34 58

Ledamot Monika Mattsson

monika@filmstudio.nu

070-695 40 37

Ledamot Christian Bösche

christian@filmstudio.nu

073-814 47 24

 

Ledamot Lotte Keuss

lotte@filmstudio.nu

073-728 38 12